נעים להכיר

נעים מאוד שמי עדנה שלום מור, מומחית לבריאות טבעית, רפואת צמחים וארומתרפיה.

בעלת בוטיק בייתי לרקיחות טבעיות של תמציות ועשבי מרפא, סבונים ומוצרי טיפוח טבעיים לגוף ולנפש.

מאז היותי צעירה מבנה האלוקות הבריאה ורפואה טבעית עניינו אותי וגרמו לי לצאת לחקור ללמוד ולהתוודע אליהם ללא הפסק. המסע הזה החל בגיל 14 ואפילו עוד לפני מאז שאני זוכרת את עצמי נשאלו השאלות ונזרקו לחלל האויר. המסע בעצם החל מיום היוולדי.                  הטבע הרוחני שלי לקח אותי ומשך אותי להתבונן בבריאה ולראות שיש משהו עמוק בצמחים ובמה שאנו מזינים את גופנו ונפשנו בריצה היומיומית שלנו.

בלילות אני אוהבת לרקוח, לבשל ולמזג בין צמחי הרפואה עם חמאות ושמנים וקורים קסמים – הלב מתמלא, הבית ריחני וכולו מתמלא ברפואת הנפש והגוף. לצמחים ולשמנים מהטבע יש כח עצום והשפעה על המח שלנו והמחשבות, הרגשות ואפילו על קבלת החלטות.

התאהבתי והתמקצעתי ברפואת הצמחים, למדתי דרכם מהי התבוננות והקשבה, התמדה, אמון כנות סבלנות והשקטה. דרכם למדתי ולומדת על הבריאה המופלאה וזו הביאה אותי לתחושת אחדות ולהבנה שהאלוקות זו אחדות פשוטה כמובן בסיוע של מורים נפלאים ומורי דרך שניקרו בדרכי המופלאה בעולם והרבה התבודדויות והתבוננויות בטבע האלוקי הזה…

הבריאה והצמחים מהם לומדת שהחכמה היא אינסופית וששם טמונה הרפואה וכח הרפואה הטבעית, האמיתית, האותנטית, מסורת אבותינו ועולם הרוח שזה המהות שלנו.

הסבונים וכל המרקחות הטבעיות מעוצבים בעבודת יד שלי, ללא פרבנים SLS , ללא כימיקלים ויש להם השפעה חזקה על הגוף והנפש – איכות וריח.

המרקחות הטבעיות נעשות גם ע"פ בקשות וצרכים אישיים של הלקוח/ה שמגיעים אליי.

הטיפול הטבעי וההוליסטי הינו חלק בלתי נפרד מחיי שלי ושל בני בייתי. 

אני הרבליסטית קלינית , ארומתרפיסטית בכירה ונטורופתית. מאבחנת אירידולוגית ויועצת לבריאות טבעית גוף ונפש עפ היהדות.

בטיפוליי אני משלבת כלים טיפוליים רב תחומיים מעולם הרוח והטבע שהתמחיתי בהם במהלך השנים כמו:                                                                                

הומיאופתיה מודרנית (הומוטוקסיקולוגיה), הגיינה טבעית, דיקור סיני ויפני, מוקסות, אימון אישי, פרחי באך, צמחי מרפא של א"י מערביים וסיניים , EFT, אקסס בארס, ריפוי בתקשור וטיפול באנרגיות.

משלבת בטיפוליי את עולם הקבלה והרוח שהוא בלתי נפרד מהאדם השלם- הילינג ורייקי קבלי, אימון רוחני ע"פ תורת הקבלה והבעש"ט, ביורגונומי/ התמרה מרכבה, שפת האור.

מטפלת במגוון רחב של בעיות ומתמחה בעיכול, סכרת וסרטן. אני מדריכה את מיועציי להיות הרופא של עצמם ולתת פתרונות ומזור לעניינים רפואיים פיזיים ורגשיים איתם הם מתמודדים.

את הידע ההרבליסטי שלי קיבלתי ב ראן צמחים והבריאה חיברה אותי למדריכים ולמורים מן השורה הראשונה בתחום של העולם הטבעי. אני כולי בהודייה ברוכה על המסע של חיי ושהבורא והבריאה חיברו אותי למהות האמיתית שלי תוך כדי התבוננות מופלאה בפלאי הטבע.

אני מזמינה אתכם להצטרף אליי, למסע הבראה , לרכוש מוצרים איכותיים במחירים הוגנים ולטפל בעצמכם ממתנות הטבע שלנו.

שלכם,

עדנה שלום מור.

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן