נטורופתיה ובריאות טבעית | דיקור סיני

מטופלים רבים פונים לטיפול נטורופתי על מנת להחזיר לגוף את האיזון הטבעי שלו. ע”פ רוב אנשים מגיעים כשהם בתוך החולי למרות שישנה מגמה קלה של שינוי ושיפור ויש לא מעט המגיעים כדי למנוע.

הנטורופתיה מתייחסת לאדם כשלם ומעודדת את כוחות הריפוי הטבעיים שלו והיא בעצם אינה שיטת טיפול אלא אוסף של שיטות טיפול שמטרתן לסייע לגוף להתמודד ולרפא את עצמו פיזית נפשית ורוחנית. שיטה זו אינה עושה את העבודה בשביל הגוף או הנפש.

אני רוחשת לרפואה הקונבנציונאלית מקום של כבוד במצבים אקוטיים ומיידיים כמו טיפול נמרץ, ניתוחים וכו’ . אני מאמינה שיש מקומות שיש לפגוש ברפואה זו אך לצערי הרפואה הקונבנציונאלית לא יודעת ולא הגיעה עדיין לנוסחה לטיפול אמיתי במחלות כרוניות.

תזונה מרפאת ומבריאה

היסודות של אבני הגוף שלנו נמצאים באדמה ומבחינתנו הפירות והירקות הם הקפסולה של מה שהגוף שלנו צריך- חלבונים, שומנים, סוכרים, מינרלים, ויטמינים, אינזימים וכו (יסוד נוסף מגיע מהאוויר וזהו החמצן) במהלך הטיפול אני מדריכה לתזונה בריאה כל אדם באופן אישי ע”פ מצבו הבריאותי, הנפשי והרגשי וכו'.

דיקור סיני

דיקור – שיטה שמקורה בסין הקדומה. מדובר בטיפול ע”י החדרת מחטים חד פעמיים בנקודות שונות בגוף. הדיקור מייצר גירוי ודוחף את הגוף לבצע את פעילות הריפוי הטבעית שהוא יודע לבצע. הדיקור הסיני מטפל ברמת האנרגיה וזרימתו בכל הגוף, מגרה את מערכת העצבים ועוזר לשדר למח להפריש חומרים טבעיים לגוף על מנת לרפא אותו.

הומוטוקסיקולוגיה

הומוטוקסיקולוגיה הינה שיטת טיפול המבוססת על תרופות הומיאופתיות מדוללות המסייעות לגוף להתגבר על מחלות ע”י הפעלת מערכות הגנה שונות ע”י ניקוז, ניקוי וניטרול רעלים. ניטרול הרעלים מתבצע בעזרת איברי ההפרשה כגון- עור, כליות ושלפוחית שתן, כבד, נשימה ועוד.

EFT ואקסס בארס

טכניקת טיפוף ונקישות על נקודות ספציפיות בגוף תוך כדי אמירה של משפטים שמתארים את הבעיה והאתגר עימו אנו מתמודדים אשר גורמים לזרימה אנרגטית ופתיחת חסימות בגוף ובנפש. 

הרפואה החדשה – German New Medicine- GNM

הרפואה החדשה התגלתה ע"י ד"ר האמר מגרמניה שהיה רופא קונבנציונאלי אשר גילה תגליות שונות בנוגע למחלת הסרטן. הממסד הרפואי סירב לקבל את התגליות שלו ואף רדף אותו. התגליות שלו היו מהפכניות ויצרו תשתית המשלבת הבנות מדוייקות של הקשר ההדוק בין גוף לנפש.

תכנית הטיפול נבנית בהתאמה אישית ע”פ צרכיו האישיים וע”פ הידע שזורם אליי לגביו.

הטיפול הנטורופתי הינו כ 3 חודשים ומעלה ולאחר מכן מומלץ להיות במעקב ותיחזוק אחת לחצי שנה כדי למנוע רגרסיה

מוזמנים להתייעץ איתי עוד היום כי הבחירה בידך! לעיתים אנו זקוקים רק לעזרה קטנה, דחיפה או תמיכה כדי להניע את חיינו ובריאותנו..