רוחניות ובריאות

הייתי מוסיף פה גם קצת טקסט כללי על הקטגוריה רוחניות ובריאות. הייתי מוסיף פה גם קצת טקסט כללי על הקטגוריה רוחניות ובריאות. הייתי מוסיף פה גם קצת טקסט כללי על הקטגוריה רוחניות ובריאות. הייתי מוסיף פה גם קצת טקסט כללי על הקטגוריה רוחניות ובריאות. הייתי מוסיף פה גם קצת טקסט כללי על הקטגוריה רוחניות ובריאות. הייתי מוסיף פה גם קצת טקסט כללי על הקטגוריה רוחניות ובריאות.

תורת הקבלה, החסידות והסוד

בייעוצים שלי אני משלבת מספר שיטות וטכניקות עתיקות שידועות לנו מן המקורות שלנו, מתוך הזוהר ותורת הסוד. אחת הטכניקות בה אני מייעצת הינה שיטת עין הבדולח. הטכניקות מפגישות ומסדרות את העולם הפנימי ע"י תנועות פנימיות פשוטות שעוזרות לנו ומאיצות בנו ליצור בריאות גופנית ונפשית לנו ולסובבים אותנו.

ביורגונומי

מתי מישהו הסתכל עליך במבט חטוף וידע עליך המון? ביורגונומי זו שיטת אבחון וטיפול שפותחה ע”י רפי רוזן ע”פ כתביו של ד”ר וילהלם רייך. האבחון והטיפול נעשה באמצעות טכניקת עפעוף לחישת אנרגיה זו ניתן לאבחן את המקור לכל מיני בעיות מהן סובל האדם ברמה הפיזית והרגשית ולטפל במקור הבעיה.

רייקי יהודי | אימון רוחני והעצמה אישית

שילוב של מספר כלים עוצמתיים מעולם הרוח מאפשר לי להעצים ולחזק את האדם מחשבתית ורגשית, לפתוח אותו לעולם קסום ומואר יותר. הטיפול מאפשר העצמת ריפוי בעזרת אנרגיות גבוהות של אור.

שפת האור

טכניקת הילינג אשר תומכת ביצירת שינויים בחיינו. מדובר בשפה של צורות וצבעים שדרכם מוקרן שידור של אור ואנרגיות שונות לחיי האדם. הטכניקה הזו מגיעה משבט המאיה במרכז מקסיקו. כאשר משדרים לתודעה רצף של צורות וצבעים נוצרת אנרגיה חזקה המסייעת לנו ליצור מציאות חדשה וריפוי של כל מיני מצבים בחיים ושחרור דפוסים ישנים מיותרים אשר מקשים על חיינו.

נומרולוגיה

נומרולוגיה הינה תורת מספרים עתיקה אשר מגיעה מעולם היהדות והקבלה. תורה זו מספרת לנו ידע על תכונות האדם וכלים אשר איתם הוא הגיע לעולם. המפה הנומרולוגית עוזרת לנו לדייק את מהלכי החיים לפי פסגות וזמנים בהם נמצא האדם.